Kosmetyki dziecięce

15:33

Już dawno odkryłam korzyści z używania kosmetyków dla dzieci, które doskonale nawilżają i dbają o kondycje ciała. Podzielę się z wami moimi doświadczeniami w tym temacie.


Wczoraj listonosz dostarczył mi paczkę próbek Johnson's baby w której znajdowało się :

  •  mleczko pielęgnujące 50ml
  • krem pielęgnujący 15ml
  • ochronny krem przeciw odparzeniom 15ml
do gustu przypadł mi najbardziej krem na odparzenia które mam w okolicach ud od pole dance. Po drugim użyciu są mniej bolesne.
Krem pielęgnujący jak dla mnie ma zbyt gęstą konsystencje dlatego będę go używać jako kremu na noc. Mleczko ma bardzo ładny zapach szybko się wchłania.Aktualnie do ciała również używam mleczka Johnson's baby ale z lawendą 

 Odkąd moje włosy stały się łamliwe po wielu farbowaniach używam szamponów wyłącznie dla dzieci, ponieważ nie drażnią włosów i nawet bez użycia odżywki włosy są miękkie.Przy wyborze szamponu kieruję się składem aby nie obciążał zbytnio moich włosów.
do pielęgnacji twarzy używam kremu Nivea delikatny krem pielęgnacyjny w którym uwielbiam zapach, szybko się wchłania wygładza skórę.


Na mrozy polecam krem babydream Wind-und Wettercreme do kupienia w rossmanie za niecałe 5 zł. doskonale sprawdza się do smarowania twarzy podczas uprawiania sportów zimowych


You Might Also Like

0 komentarze