Najlepsze aplikacje androida cz.I

11:39


W tej serii postów chciałabym wam przedstawić aplikacje z których korzystam najczęściej na telefon/tablet. Mój aktualny telefon to motorola moto g2 nie wyobrażam sobie życia bez tabletu który służy mi jako zeszyt i podręczniki na uczelni. Aplikacje które zostają w moim telefonie na dłużej muszą mieć ładną grafikę, która nie nudzi się po kilku dniach użytkowania.


Cover art1) Dokumenty google

Dokumenty Google - screenshotDokumenty Google - screenshot


Tej aplikacji używam jako zeszytu na uczelni dzięki temu moja torebka nie jest wypchana zeszytami kartkami podręcznikami. Sama aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze notatki automatycznie zapisują się na naszym dysku google dzięki temu możemy edytować nasze dokumenty na komputerze. Aplikacja ma wszystkie potrzebne funkcję do edycji tekstu.


Cover art2) Candy Camera

Candy Camera - Selfie Selfies - screenshot
Jedna z dwóch aplikacji których używam do edycji zdjęć. Pozwala na robienie zdjęć z filtrem w czasie rzeczywistym, oferuje mnóstwo filtrów, umożliwia korekcje krostek na zdjęciu. możemy wklejać naklejki na zdjęcie a samych naklejek jest pewnie kilka tysięcy.

Cover art3)Sanpseed

Snapseed - screenshot
Druga aplikacja do edycji zdjęć jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Aplikacja daje nam możliwość korekcji światła, ostrości, kontrastu nasycenia itp. Nie użyłam filtrów które są dostępne w tej aplikacji (wolę te z Candy camery). Aplikacja idealna dla kogoś robiącego zdjęcia smartfonem bez idealnego aparatu.

Cover art4) Timy Alarm Clock 

Timy budzik - screenshotTimy budzik - screenshot
Nie podoba mi się zwykły budzik androida. W timy buziku wybieramy sobie zwierzątko oraz poziom trudności gry która umożliwi wyłączenie budzika rano. Gra polega na stukaniu palcem w zwierzątko. do wyboru mamy sporo dźwięków.

Cover art5) Blix Gazetka

Blix Gazetki Promocje - screenshot
Aplikacja z gazetkami promocyjnymi popularnych sklepów. Bardzo wygodna dzięki niej nie zbieram już makulatury z każdego sklepu.

You Might Also Like

0 komentarze